• Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
  • Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd
Guangzhou Bense Clothing Co., Ltd

Aktualności

Oryginalna marka chińskich kobiet\\\\\\\\\\\\\\\\\\"AI118 Oryginalny sklep z bielizną bawełnianą\\\\\\\\\\\\\\",Fashionowa i wygodna, preferowana bawełna i bielizna
Czas zwolnienia: 2021-01-12 14:47:59  Trafienia: 0

微信图片_20201208084045.jpg

Ponieważ tkaniny odzieżowe z bawełny i bielizny damskiej, telenowel, 39;składają się z naturalnych tkanin,Silny przyjazny dla skóry, miękki, przyjazny dla skóry,oddychające.Styl bielizny bawełnianej kobieco-komponowanej; odzież jest luźna i duża, ale górne ciało nie jest opuchnięte, Sprytnie połączona z jednoosobowym i dwuosobowym.Jest to postawa samowyzwolenia, do której dąży współczesny lud.

1.jpg

Bawełna lniana wykorzystuje bawełnę i płótno jako główne tkaniny, Advencating a natural and healthy life attitue,Jest to jedna z ulubionych ubrań miejskich kobietdzisiaj.nie tylko daje użytkownikowi komfortowe uczucie,Jednocześnie, nadaje również dotyk stylu literackiego, pełnego osobowości.

2.jpg

Ludzie łączą modę retro i modną, łącząc historię i kulturę tysięcy lat z nowoczesną cywilizacją, wyprodukowali serię odzieży z bawełny , W pełni usatysfakcjonował zwolenników, którzy kochają wyroby z bawełny.

3.jpg

Bawełna jest uprawiana z umiarkowanych roślin,zebrać bawełnę i nasiona oddzielnie,Nasiona rozłożone po postrzędzeniu przez maszynę,Po naciśnięciu przez maszynę, jest ona tkana w nici i ubrania, i ostatecznie barwiona w produkty gotowe.

4.jpg

Ponieważ bawełna jest materiałem naturalnym,nigdy nie stosować pestycydów i barwników chemicznych,bawełniane lniane tkaniny włókiennicze nie zawierają również szkodliwych substancji chemicznych, takich jak:formaldehyd.Kolor odporności bawełny nie jest tak dobry jak produkty włókna chemicznego,Więc będzie pływający kolor podczas prania.

5.jpg

Rozwiązaniem jest: zanurzyć się w wodzie solnej przez około piętnaście minut, aby mieć mocowanieEfekt.Bawełnanadaje się do bliskiego dopasowania, ma dobrą zdolność oddychania, wchłania pot i nie podrażnia skóry.

6.jpg

Bense jest wiodącą marką & producent bawełny i odzieży lnianej dla kobiet z Chin, nasz asortyment w tym: Blousy , Spodnie , Sukienki , Tee-Shirts , Sweatshirty , Midi spódnica , Kamizelki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną.

7.jpg

"telenowel women, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela, telenowela


Poprzedni: Oryginalna marka chińskiej damsk...

Kolejny: No